Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»
«Даруй радість — даруй життя!» | director.com.ua

«Даруй радість — даруй життя!»

Протягом соціальної акції «Даруй радість — даруй життя!», що тривала з 6 грудня 2010 року до 17 січня 2011 року, було зібрано більше 34 тис. грн. для київської Дитячої лікарні № 1. Зібрані кошти підуть на закупівлю спеціального обладнання для відділення анестезіології та інтенсивної терапії цієї лікарні, а саме — інфузійних насосів. Це обладнання дозволяє регулювати концентрацію та швидкість введення ліків маленьким пацієнтам віком від кількох днів і старше.

Окрім книгарні, до акції долучилися бізнесмен та письменник Володимир Чеповий, мережа дитячих академій FasTracKids, магазин ділової книги Book Zone, видавництва «АСТ» і «Грани-Т», а також добродійний фонд «Мистецька скарбниця». Так, наприклад, 100 % вартості від продажу книги «Перекресток» Володимира Чепового було перераховано на придбання обладнання.

Організатори акції та її партнери вирішили не зупинятися на досягнутих результатах та продовжити збір коштів ще на місяць — до 15 лютого. Таке рішення ініціювали президент фонду «Мистецька скарбниця» Тетяна Логуш і Володимир Чеповий: «На благодійному балу «Карнавалія» представлятимуться лоти, кошти від продажу яких теж підуть на даний проект. Усі разом ми сподіваємося зібрати кошти ще на кілька одиниць обладнання, важливих для врятування життя маленьких дітей. Тож будь-хто може долучитися до акції доброчинного збору коштів на закупівлю інфузійних насосів і, таким чином, допомогти врятувати життя маленьких діток».

 

 

 

© 2018 ООО «МЕДИА-ПРО». Все права защищены. Украина, 02660, г. Киев, ул. М.Расковой 11, корпус А, 6 этаж