Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»
«UKRAINE TROPHY» — відкриваємо Україну! | director.com.ua

«UKRAINE TROPHY» — відкриваємо Україну!

2–7 липня 2011 року в Україні відбудеться перший міжнародний трофі-марафон за маршрутом «Київ — Шацьк».

Змагання для позашляховиків в Україні проводились і раніше. Різного рівня і формату: від аматорських перегонів до досить серйозних трофі-рейдів, вони організовувалися в основному силами ентузіастів і окремих компаній. Накопичено великий спортивний і організаційний досвід. Настав час об’єднати зусилля і вивести позашляхові змагання на якісно новий рівень. З цією метою 2011 року під егідою Федерації автоспорту України була створена Асоціація розвитку позашляхових видів спорту, яка й стала організатором і натхненником небувалого трофі-марафону Ukraine trophy 2011.

Траса Ukraine-trophy 2011 пролягає за маршрутом «Київ — Шацьк». Це найжорсткіша і найдовша ділянка в Україні, одна з найскладніших в СНД. Змагання унікальне як за довжиною маршруту (1200 км), так і за тривалістю (7 днів). Ukraine Trophy проводиться у 6-ти категоріях: від стандартних повнопривідних позашляховиків до підготовлених автомобілів, квадроциклів, мотоциклів.

«Урочистий старт міжнародного трофі-марафону відбудеться на Майдані Незалежності 2 липня і стане справжнім спортивним святом і акцією з пропаганди внутрішнього туризму в Україні, — говорить Президент Асоціації розвитку позашляхових видів спорту, керівник комітету з трофі-рейдів ФАУ Сергій Осадчий. — Ми прагнемо робити все можливе для пропаганди активного способу життя і залучення якомога більшої кількості людей до автомобільних подорожей нашою прекрасною країною. При цьому Ukraine Trophy 2011 стане найцивілізованішим змаганням у країні: жорстка дисципліна і порядок у містечках і на бівуаках, екологічна відповідальність — учасники марафону роблять спеціальний екологічний внесок, який перераховується на потреби Шацького національного парку».

Організатори змагань спільно з одним із мобільних операторів вирішили взяти на себе ще й соціальну місію та привезти в сільські школи за маршрутом рейду комп’ютери, оснащені безпровідним Інтернетом.

 

 

 

© 2018 ООО «МЕДИА-ПРО». Все права защищены. Украина, 02660, г. Киев, ул. М.Расковой 11, корпус А, 6 этаж