Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»
Arber — відкриття для справжнього чоловіка | director.com.ua

Arber — відкриття для справжнього чоловіка

На Святого Миколая в ТРЦ Ocean Plaza відкрився флагманський магазин Arber flagship store — 80-й за рахунком магазин в Україні!

З нагоди відкриття головного магазину мережі Arber бренд подарував своїм клієнтам і гостям спеціальне свято. 19 грудня на відкритті магазину працювали fashion-редактор журналу Esquire Тетяна Кремень і креативний директор Arber Анна Кодимська, які підказували гостям, як створити успішний діловий або елегантний casual-образ.
У новому Arber flagship store гості змогли побачити та оцінити найбільший асортимент нової колекції Arber, зробити в несподіваному інтер’єрі фото на згадку, віддати свій голос за основний колір чоловічого гардероба, створити свій власний «рецепт» костюма, що додає впевненості… Атмосферний DJ set від Olimpia Whitemustashe доповнював насичений вечір емоціями.

Arber flagship store

Саме цей магазин у мережі національного чоловічого одягу є особливим і найбільшим: на площі 160 кв. м представлена розширена товарна матриця одягу останньої колекції, до якої входять також ексклюзивні товари з акцентом на преміальну групу. У цьому бутіку реалізовано нову концепцію для розвитку мерчандайзингу, освітлення торгового простору, впроваджено нове торгове обладнання, використано нові принципи організації вітринної групи та дорогі матеріали в обробці. Першими усі нові колекції з’являтимуться саме в Arber flagship store. Саме тут асортимент дивуватиме експериментальним, надихаючим і розкішним підходом.

Arber — 15 років на ринку України

Бездоганний стиль і витончена елегантність є візитною карткою успішного чоловіка і марки Arber. Бренд за 15 років присутності на українському ринку став одним із найбільш популярних завдяки постійній комунікації із своїми клієнтами, реалізації щосезону сучасних і нових підходів до колекцій. Крім того, бренд Arber дуже активний у підтримці спорту і кілька сезонів поспіль виступав спонсором Федерації футболу України та ФК «Динамо» (Київ). В одязі від Arber чоловік набуває не тільки достойного зовнішнього вигляду, але й впевненості у собі, можливості виглядати бездоганно в будь-якій ситуації.

 

 

 

© 2018 ООО «МЕДИА-ПРО». Все права защищены. Украина, 02660, г. Киев, ул. М.Расковой 11, корпус А, 6 этаж