Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»
До Дня торгівлі нагороджено кращих ретейлерів країни | director.com.ua

До Дня торгівлі нагороджено кращих ретейлерів країни

26 липня з нагоди професійного свята Дня працівників торгівлі відбулася урочиста церемонія вітання передовиків цієї галузі економіки. Організатор вшанування кращих у професії — Міністерство економічного розвитку і торгівлі України за підтримки Української торгівельної асоціації, Асоціації підприємств побутової техніки та електроніки.

Представники близько 30 вітчизняних торгівельних організацій зібралися у Великій залі урочистих церемоній Київської обласної державної адміністрації. Майже півтисячі запрошених працівників торгівлі України на урочистому заході привітав в. о. міністра економічного розвитку і торгівлі України Вадим Копилов: «Ми в черговий раз спільно відзначаємо День працівників торгівлі. Завдяки професіоналізму і відповідальному підходу кожного з вас розвивається і міцніє наша галузь. Тільки за І півріччя 2011 року від суб’єктів господарювання, які займаються торгівлею, до бюджетів усіх рівнів надійшло майже 12 млрд грн., що на 20 % більше, ніж за 6 місяців минулого року. Я переконаний, що спільними зусиллями ми зможемо домогтися утвердження репутації України, як держави, що має розвинену, ефективну і сучасну систему торгівлі, яка є привабливою для вітчизняних та іноземних інвесторів». Він вручив лідерам галузі Подяки прем’єр-міністра України «За багаторічну сумлінну працю, значний внесок у реформування внутрішньої торгівлі, розвиток підприємництва, формування ринкової інфраструктури в Україні». Серед нагороджених — засновники та працівники таких відомих торгівельних організацій, як: «Фокстрот», «Ашан», «Фуршет», «Сільпо», «АТБ-маркет», «Метро», «МТІ», «Епіцентр К» тощо.

«Провідна ідея святкування — консолідація зусиль лідерів задля розвитку торгівельної галузі, — прокоментував урочистість Геннадій Молдавський, співзасновник Групи компаній «Фокстрот», заступник голови наглядової ради мережі «Фокстрот. Техніка для дому», нагороджений Подякою прем’єр-міністра України «За внесок у розвиток вітчизняного підприємництва». — Дякую організаторам за свято, за високу оцінку нашої праці, за можливість зайвий раз побачитися з партнерами та однодумцями».

Особливо яскраво виглядали бандани «Фокстрот. Група компаній» на плечах у 20 учасників делегації цього бізнесу та банер «Драйвер галузі — «Фокстрот», що піднімався над головами під час нагородження колег.

Серед членів делегації мережі «Фокстрот. Техніка для дому» — працівники з Донецька, Харкова, Феодосії, Києва, Ужгороду, Тернополя, які продемонстрували найвищу результативність за останні півроку, директори магазинів, які утримували показники роботи на високому рівні, регулярно проявляли ініціативу та вносили креативні пропозиції.

Святкування закінчилося концертом та фотосесією усіх учасників заходу.

 

 

 

© 2018 ООО «МЕДИА-ПРО». Все права защищены. Украина, 02660, г. Киев, ул. М.Расковой 11, корпус А, 6 этаж