Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»
LG представляє нове покоління сонячних модулів на Intersolar 2011 | director.com.ua

LG представляє нове покоління сонячних модулів на Intersolar 2011

7 червня 2011 року в Києві компанія LG Electronics продемонструвала свої новітні сонячні енергетичні рішення на Intersolar 2011 — найбільшій у світі виставці сонячних технологій, що триватиме 8–10 червня у Мюнхені (Німеччина). Відвідувачі стенду LG зможуть побачити інноваційні сонячні модулі Mono XTM і Multi XTM, які ефективніші за звичайні моделі на 8,3 і 4,3 % відповідно.

Mono X є найбільш високоенергоеффективним сонячним модулем LG у своєму класі. У той час як потужність звичайних моно-модулів становить 240 Вт, Mono X ефективніший — 260W. Крім того, він легший і дешевший в установці.

Multi X — нові фотоелектричні модулі LG, потужністю 240 Вт. Це можна порівняти з рівнем енергоефективності звичайних моно-модулів, але оскільки поверхня LG Multi X більша за площею, то вони поглинають більше сонячного світла. Відповідно, енергії виробляється набагато більше, ніж при використанні звичайних мульти-кристалічних сонячних елементів.

«Сонячна енергія є одним з наших основних напрямів розвитку у майбутньому, — сказав Кван Шик Чо (Kwan-shik Cho), віце-президент бізнес-напрямку сонячних модулів компанії LG Electronics. — Після більш ніж 20 років досліджень додаткові інвестиції дозволять нам збільшити наші виробничі потужності до 330 МВт у 2011 році і 1 ГВт в 2013 році. Таким чином, компанія LG Electronics зможе увійти до десятки найбільших виробників сонячних модулів у відносно стислі терміни».

Сонячні модулі Mono X та Multi X були розроблені у спеціальній тестовій лабораторії LG, яка першою в галузі була відзначена сертифікатами TÜV та UL. Тестова лабораторія дозволила компанії використовувати свої інноваційні процеси для створення високоякісних надійних і довговічних продуктів. Відвідувачам стенду компанії LG на Intersolar демонструватимуться 3D-ролики, на яких можна побачити, як сонячні модулі LG проходять тестування в екстремальних умовах.

Сонячні продукти LG задовольняють практично всі потреби клієнтів.

 

 

 

© 2018 ООО «МЕДИА-ПРО». Все права защищены. Украина, 02660, г. Киев, ул. М.Расковой 11, корпус А, 6 этаж