Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»
Майбутнє планети — в наших руках! 22 квітня — День Землі! | director.com.ua

Майбутнє планети — в наших руках! 22 квітня — День Землі!

Весна — час для втілення задумів і мрій. У зв’язку з пробудженням землі від зимового сну комунальні підприємства та й узагалі кожен із нас, небайдужих киян, узявся за озеленення дворів і парків.
У Видавничому домі «МЕДІА-ПРО» (лінійка професійних журналів — «Довідник кадровика», «Справочник экономиста», «Генеральный Dиректор», «Секретарь-референт», «Менеджер по персоналу», «Охорона праці і пожежна безпека») увійшло в традицію щовесни проводити акцію з висаджування зелених насаджень, присвячену Дню довкілля та Міжнародному дню Землі.
Висловлюємо щиру вдячність за допомогу в реалізації акції керівництву офісного центру «НОВА» та працівникам комунального підприємства з утримання зелених насаджень Дніпровського району міста Києва.
Цього року ми посадили дерева — ялини канадські конічні — біля свого офісного приміщення, за адресою вул. Марини Раскової, 11, корпус А.
Працівники видавництва «МЕДІА-ПРО» брали безпосередню участь в озелененні території: викопували ями, завозили землю, садили й поливали дерева.
Щоранку, проходячи повз висаджені своїми руками ялини, отримуєш естетичну насолоду, позитивні емоції, заряд енергії від такої краси.
Тож об’єднаймося заради нашого зеленого та чистого майбутнього!

 

 

 

© 2018 ООО «МЕДИА-ПРО». Все права защищены. Украина, 02660, г. Киев, ул. М.Расковой 11, корпус А, 6 этаж