Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»
Музична премія YUNА | director.com.ua

Музична премія YUNА

12 грудня відбулося оголошення домінантів премії YUNA – 2012.

Нагадаємо, на початку 2012 року в Україні пройде перша щорічна музична церемонія YUNA — національна церемонія нагородження найкращих у музичній сфері. Премія YUNA відзначить найкращих діячів музичного мистецтва за 20 років незалежності України.
Вибір переможців здійснює журі, що складається з людей, які не створюють музику, але професійно її використовують у своїй діяльності не менше п’яти років.
Тож, саме завдяки цим людям 12 грудня були оголошені результати голосування в першому етапі, а саме: усі претенденти на премію YUNA у восьми номінаціях:
Найкращий виконавець
Найкраща виконавиця
Найкраща група
Найкращий альбом (нагорода виконавцю)
Найкраща пісня (нагорода виконавцю)
Найкращий композитор
Найкращий автор слів
Найкращий відеокліп (нагорода режисеру)


Також було оголошено ім’я переможця в 9-й номінації «За особливі досягнення за 20 років» — цим переможцем, по праву, стала Софія Ротару.
На заході був присутній представник аудиторської компанії Deloitte, який особисто передав конверт із результатами голосування.
Не оминули церемонію оголошення результатів й відомі представники вітчизняного шоу-бізнесу: Інна Цимбалюк, співачка Лілу, гурт «Пара Нормальных», Маша Собко, Брати Борисенко, Кіше, Аллоіс солістка гурту Gorchitza, Тоня Матвієнко, Наталя Шелепницька та багато інших.


Імена 8 переможців у номінаціях стануть відомі 8 лютого на урочистій церемонії вручення першої всеукраїнської премії YUNA – 2012.

 

 

 

© 2018 ООО «МЕДИА-ПРО». Все права защищены. Украина, 02660, г. Киев, ул. М.Расковой 11, корпус А, 6 этаж