Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»
Позачергові загальні виборчі збори ВААП | director.com.ua

Позачергові загальні виборчі збори ВААП

28 лютого (вівторок) 2012 року відбудуться позачергові загальні виборчі збори Всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників (ВААП).

Місце проведення: готель «Турист», м. Київ, вул. Р. Окіпної, 2.
Реєстрація розпочнеться о 9:15.
Початок засідання — о 10:00.

Головним пунктом порядку денного зборів є обрання нового президента Всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників та складу Правління асоціації. Попередньо, на засіданнях регіональних організацій, було вирішено рекомендувати загальним зборам на посаду президента ВААП кандидатуру в. о. президента ВААП, першого віце-президента ВААП, народного депутата України Ігоря Шкірі.

Також буде створена і розпочне свою роботу Рада асоціації, що дозволить активізувати діяльність регіональних організацій.

Важливою частиною зборів стане обговорення стратегії розвитку автотранспортної галузі України на 2012 рік, до якої мають долучитися перевізники з різних регіонів України. Асоціація вже визначила пріоритетні напрямки роботи, серед яких: покращення якості та безпеки автоперевезень в Україні, боротьба з нелегальними перевізниками, вирішення питання перевезень пільгових категорій населення (адресні дотації, оновлення рухомого складу автопарку за рахунок пільгових кредитів та податкових пільг).

Акредитація триватиме до 18:00 27 лютого. Контактна особа — Наталя Федорченко, тел. (067) 522-22-30.

До участі запрошені:
1) Віце-прем’єр-міністр — Міністр інфраструктури України Б. В. Колесніков;
2) директор Департаменту автомобільного транспорту Міністерства інфраструктури України Д. В. Петухов;
3) голова Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті Є. А. Пронченко;
4) голова комітету Верховної Ради України з питань транспорту і зв’язку М. І. Мироненко;
5) президент Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України Л. М. Костюченко;
6) начальник управління Державної автомобільної інспекції В. М. Лозовий.

У заході візьмуть участь 300 представників регіональних асоціацій ВААП з усієї України.

Довідка:
ІГОР МИКОЛАЙОВИЧ ШКІРЯ — народний депутат України ІV, V і VІ скликань. Голова робочої групи Комітету Верховної Ради України з питань транспорту і зв’язку. З 2009 року — перший віце-президент ВААП. У 2011 році призначений в. о. президента ВААП.

ВААП заснована в 1997 році і налічує більше 1400 суб’єктів підприємницької діяльності в галузі автомобільного транспорту, на яких працює близько 140 тис. чоловік. Асоціація представляє інтереси її членів в Міністерстві інфраструктури України, Комітеті Верховної Ради України з питань транспорту і зв’язку, Євразійському комітеті Міжнародного союзу громадського транспорту, плідно співпрацює з Російським автотранспортним союзом, Союзом транспортників та шляховиків Республіки Молдова та ін.

 

 

 

 

 

© 2018 ООО «МЕДИА-ПРО». Все права защищены. Украина, 02660, г. Киев, ул. М.Расковой 11, корпус А, 6 этаж