Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»
При УБА створено робочу групу щодо ефективного впровадження принципів автоматизації | director.com.ua

При УБА створено робочу групу щодо ефективного впровадження принципів автоматизації

Під час нещодавньої конференції «Автоматизація як шлях до підвищення інвестиційної привабливості будь-яких об'єктів нерухомості» учасниками було прийнято рішення створити на базі Української Будівельної Асоціації (УБА) робочу групу щодо ефективного впровадження автоматизації при будівництві сучасних будівель.

«Українські будівельники готові до співпраці з компаніями для впровадження систем автоматизації при будівництві різних об’єктів. Але на сьогодні ми отримуємо обмаль інформації щодо нових рішень і технологій у цій галузі. Будівельникам потрібно довести, що автоматизація здешевлює експлуатацію будівель, розповісти, що це дійсно вигідно. Адже вони потребують у своїй роботі такі системи автоматизації, які можна буде впроваджувати масово, а не тільки у окремих випадках», - сказав Віталій Грусевич (ВАТ «Нерухомість столиці» - член Ради директорів УБА).

Основним завданням робочої групи стане налагодження співпраці між будівельниками і компаніями, які пропонують рішення для комплексної автоматизації об’єктів різного призначення; а також стимулювання нового сприйняття систем автоматизації будівельниками як невід’ємної складової при будівництві різного виду об’єктів.

Результатом засідань робочих груп стане проведений комплекс заходів для налагодження комунікативних зв’язків між учасниками галузі – і як кінцевий результат – буде створено інформативний ресурс, який допоможе будівельникам і компаніям, які впроваджують нові системні рішення автоматизації, співпрацювати більш результативно. Координаторами робочої групи призначено учасників конференції – Олега Разумовського (Smartmatic), Олексія Тахістова («Сіменс Україна»), Віталія Грусевича (ВАТ «Нерухомість столиці» - член Ради директорів УБА) та Сергія Грабара (УБА).

Перше засідання робочої групи призначено на 9 червня 2010р. в приміщенні Української Будівельної Асоціації.

Конференція «Автоматизація як шлях до підвищення інвестиційної привабливості будь-яких об'єктів нерухомості» відбулась в рамках четвертої міжнародної спеціалізованої виставки «Kyiv SmartHouse&Building».

 

 

 

© 2018 ООО «МЕДИА-ПРО». Все права защищены. Украина, 02660, г. Киев, ул. М.Расковой 11, корпус А, 6 этаж