Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»
Проект «Здорові діти» | director.com.ua

Проект «Здорові діти»

У жовтні 2010 року в місті Києві в рамках діяльності Міжнародного благодійного фонду «Україно, я за тебе!» стартував благодійний проект «Здорові діти», метою якого є допомога пологовому відділенню Бориспільської центральної районної лікарні у ремонті та закупівлі медичної апаратури.

«У Бориспільському районі щорічно народжується близько 1300 дітей, з них 800 у пологовому відділенні ЦРЛ, що знаходиться в приміщенні, яке потребує нагального ремонту та обладнання. Необхідна заміна вікон, дверей, сантехніки, перепланування палат у рамках втілення нових перинатальних технологій. Близько 3,5 % немовлят — недоношені, виникає потреба в реанімаційних заходах, котрі неможливо надати в повному обсязі через відсутність обладнання. Нашому відділенню вкрай необхідні кардіомонітори, дихальна апаратура для новонароджених, інкубатори, реанімаційні столики, пульсоксиметри, — говорить завідуюча пологовим відділенням Надія Пасенченко. — Ми будемо вдячні за допомогу у будь-якому вигляді».

Ініціативна група проекту під патронатом Міжнародного благодійного фонду «Україно, я за тебе!» заявила про готовність знайти кошти та інші засоби для реалізації потреб лікарні. «Зараз на 1000 українців — 11 новонароджених! Ми щиро хочемо, щоб українські мами народжували в радість, у гідних умовах, адже далеко не кожна сім’я може дозволити собі платити за пологи немалі гроші. Принаймні тепло та чисто має бути в кожній палаті», — коментує координатор проекту Віктор Мерзляков.

У рамках проекту організатори планують заручитися спонсорською підтримкою українських і зарубіжних компаній та організацій, провести благодійну вечірку із залученням зірок естради в одному з київських нічних клубів, проводити акції із збором пожертв від громадян.

 

 

 

© 2018 ООО «МЕДИА-ПРО». Все права защищены. Украина, 02660, г. Киев, ул. М.Расковой 11, корпус А, 6 этаж