Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»
Райффайзен Банк Аваль відкрив кредитну лінію Артемівському Заводу Шампанських Вин «АРТЕМІВСЬК ВАЙНЕРІ» | director.com.ua

Райффайзен Банк Аваль відкрив кредитну лінію Артемівському Заводу Шампанських Вин «АРТЕМІВСЬК ВАЙНЕРІ»

Райффайзен Банк Аваль відкрив 28 лютого відновлювальну кредитну лінію ЗАТ «Артемівський Завод Шампанських Вин «АРТЕМІВСЬК ВАЙНЕРІ» з лімітом фінансування 100 млн грн.

Надану позику підприємство використає для поповнення обігових коштів. «Підприємство і надалі планує значно збільшувати обсяги виробництва, тому необхідно закуповувати значну кількість виноматеріалів та допоміжної сировини, — розповів Олексій Гаркуша, генеральний директор Артемівського Заводу Шампанських Вин «АРТЕМІВСЬК ВАЙНЕРІ». — Завдяки співробітництву з Райффайзен Банком Аваль ми змогли оперативно отримати кошти за привабливою кредитною ставкою на вигідних умовах кредитування».

«Вже понад 12 років Райффайзен Банк Аваль є надійним і стабільним партнером Артемівського Заводу Шампанських Вин. І банк впевнений у подальшому плідному співробітництві як з цим нашим клієнтом, так і з іншими великими підприємствами України. Нам приємно, що керівництво Артемівського Заводу Шампанських Вин високо оцінює та використовує можливості банку для успішного розвитку свого бізнесу, — підкреслив Ігор Богатов, директор обласної дирекції Райффайзен Банку Аваль. — Банк з перших років свого заснування приділяє велику увагу розвитку корпоративного бізнесу. Після приєднання до групи «Райффайзен Банк Інтернаціональ» корпоративний бізнес було виділено в окрему бізнес-вертикаль і впроваджено європейську модель обслуговування корпоративних клієнтів, в основі якої лежать довготривалі стратегічні партнерські відносини».

 

 

 

© 2018 ООО «МЕДИА-ПРО». Все права защищены. Украина, 02660, г. Киев, ул. М.Расковой 11, корпус А, 6 этаж