Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»
Шанси на перемогу має кожен! Конкурс триває! | director.com.ua

Шанси на перемогу має кожен! Конкурс триває!

Перший Всеукраїнський Конкурс дитячого малюнку «Якою я бачу свою Україну», за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства у справах сім’ї та молоді України, ТРИВАЄ.
Ініціаторами проекту є Видавничий дім «МЕДІА-ПРО» та журнал «Довідник Кадровика».

Станом на 9 червня 2010 року до участі надійшло 716 робіт. Всі малюнки, які надходять на конкурс, виставляються на сайті www.kadrovik.ua. За них може проголосувати і залишити свої відгуки і побажання кожен зареєстрований користувач.

Основна мета конкурсу, яку хочуть донести організатори – за допомогою малюнків, побачити сучасну Україну очима дітей – дивитись новий сюжет про конкурс. Конкурс буде тривати до 1 серпня, а до цього часу кожна дитина може прийняти участь в ролі справжнього митця чи проголосувати за улюблений малюнок, зайшовши на сайт.

Шанси на перемогу має кожен! Враховуватись будуть не лише результати online-голосування, а й відповідність тематиці конкурсу, художність, самостійність виконання, ідея та «настрій» малюнків

.

Головою художньої комісії стала Ксенія Симонова – всесвітньо відома художниця, переможець першого сезону шоу «Україна має талант!» з малюнком на склі.

Виставка робіт, оголошення переможців та нагородження пройде 26 - 28 серпня в м. Києві в Українському домі, де буде цікава і різноманітна програма для переможців і для всіх відвідувачів, зокрема – виступи Ксенії Симонової (малюнок на склі) та артистів цирку «Кобзов».

Всіх відвідувачів виставки чекатиме безліч інших цікавих сюрпризів та несподіванок!

Переможці отримають подарунки:

  • Путівки в дитячі оздоровчі комплекси «Гренада» та «Жемчужина» від туристичної фірми «Візит Альянс»;
  • Подарунки та майстер-клас від мережі магазинів «Вещичка»;
  • Відвідання вистав цирку «Кобзов» та дельфінарію, а також майстер-класів з артистами цирку «Кобзов»;
  • Набори дитячої косметики «Пізнайко» та журнали «Пізнайко», «Малятко», «Маленький розумник», «Маленька фея», «Пригоди», «Велика дитяча газета»;
  • Подарункові сертифікати на взуття від ТМ Blooms, компанії «Jump».

На переможців у спеціальній номінації партнера конкурсу – Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» - чекають путівки до дитячого літнього табору.

Передбачено окремі подарунки:

  • Від голови художньої комісії Ксенії Симонової;
  • Від художниці Оксани Тодорової

Ініціативу організаторів конкурсу підтримали: оператор зв’язку – компанія МТС, генеральний фінансовий партнер - Platinum bank, Фонд Р. Ахметова «Розвиток України» та ін. партнери.

 

 

 

© 2018 ООО «МЕДИА-ПРО». Все права защищены. Украина, 02660, г. Киев, ул. М.Расковой 11, корпус А, 6 этаж