Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»
VI Форум сучасного мистецтва ART KYIV contemporary | director.com.ua

VI Форум сучасного мистецтва ART KYIV contemporary

1 листопада 2011 року в Мистецькому Арсеналі відбудеться відкриття VI Форуму сучасного мистецтва ART KYIV contemporary — наймасштабнішого проекту вітчизняного арт-ринку, що має на меті презентувати якісне актуальне мистецтво за посередництва провідних галерей України та світу.
Цього року свої експонати представлять 30 галерей сучасного мистецтва з України, Росії, Німеччини та Франції.
З огляду на рекордну кількість відвідувачів у 2010 році (близько 35 тисяч осіб) програма цьогорічного ART KYIV contemporary спрямована на збагачення досвіду й знань глядачів про сучасні мистецькі процеси. Окрім ярмаркової програми, у рамках Форуму значна увага приділяється паралельній програмі. У заході цього року зросла кількість спецпроектів, реалізованих у співпраці з авторитетними мистецькими інституціями Японії, Німеччини, Франції та Польщі.
Формат спеціальної програми створить особливе середовище для експерименту та дослідження теоретичної складової сучасної арт-сцени.
 
Сенсації Шостого ART KYIV contemporary
1. Японська платформа
Вперше у Мистецькому Арсеналі буде представлено унікальну ретроспективну виставку шести японських художників — THE GROUP 1965: Aida Makoto, Kinoshita Parco, Hiroyuki Matsukage, Oscar Oiwa, Tsuyoshi Ozawa, Sumihisa Arima, — яка з успіхом була прийнята у Музеї сучасного мистецтва в Дюссельдорфі.
2. Спецпрограма: східноєвропейський резонанс
Відомий польський куратор Моніка Шевчик та Польський інститут у Києві презентують у Мистецькому Арсеналі продовження проекту «Подорож на Схід», що здійснюється в рамках Державної програми культурного головування Польщі в Раді Євросоюзу.
3. Українські моряки в об’єктиві молодого французького мистецтва
Учасницею ART KYIV contemporary стане перспективна французька відеохудожниця Марі Рейнер. 2010 року вона створила фільм «Roll-On, Roll-Off.
4. Український проект
Куратор Мистецького Арсеналу Олександр Соловйов презентує спецпроект «Задній вхід до музею» відомого художника Іллі Чичкана у співавторстві з молодим графітистом PSYFOX. Цей проект є своєрідним тестом-дослідженням кордонів сучасного музейного простору.
 
У програмі ярмарку очікуються лекції та освітні програми для дорослих і наймолодших відвідувачів, серія перформансів від українських та японських художників, покази фільмів про мистецтво, семінари від українських галеристів та експертів сфери мистецтва.

 

 

 

 

© 2018 ООО «МЕДИА-ПРО». Все права защищены. Украина, 02660, г. Киев, ул. М.Расковой 11, корпус А, 6 этаж