Проект видавничого дому «МЕДІА-ПРО»
Всеукраїнський конкурс малюнків серед дітей із цукровим діабетом | director.com.ua

Всеукраїнський конкурс малюнків серед дітей із цукровим діабетом

У 2011 році фармацевтична компанія «Санофі-Авентіс» спільно з Асоціацією дитячих ендокринологів України продовжила започатковане минулого року свято дитячої творчості для маленьких пацієнтів.

1 червня 2011 року, у Міжнародний День захисту дітей, на Майдані Незалежності в Києві об 11:00 було урочисто оголошено переможців всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку серед дітей із цукровим діабетом. На авторів 12-ти кращих робіт чекали нагороди від «Санофі-Авентіс Україна».

Протягом квітня 2011 року в рамках програми «Діабет. Допоможемо разом» фармацевтичної компанії «Санофі-Авентіс» тривав Другий всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей із цукровим діабетом. З 8 по 28 квітня під час візиту до лікаря-ендокринолога діти, що хворіють на цукровий діабет, разом зі своїми батьками мали змогу дізнатись детальну інформацію про умови участі в конкурсі та заповнити відповідну анкету. Під час наступного візиту маленькі пацієнти передавали лікареві один або декілька малюнків на теми «Моя сім’я», «Мої друзі», «Моє майбутнє», «Мій край», «Мій улюблений герой», «Домашні улюбленці».

Цього року дитячі малюнки оцінювало журі у складі: Жан-Поля Шоєра — Генерального директора «Санофі-Авентіс» в Україні і Білорусі, Наталії Зелінської — Головного дитячого ендокринолога МОЗ України та президента Асоціації дитячих ендокринологів України, Павла Шилька (DJ Паша) — радіо- та телеведучого, шоумена, президента Gala Media Group, та Марії Бурмаки — співачки, народної артистки України.

Компанія «Санофі-Авентіс», щодня докладаючи зусиль заради покращення якості життя людей із діабетом, планує розвиток уже існуючих проектів та реалізацію нових освітніх програм для своїх пацієнтів по всій Україні.

 

 

 

© 2018 ООО «МЕДИА-ПРО». Все права защищены. Украина, 02660, г. Киев, ул. М.Расковой 11, корпус А, 6 этаж